KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332339

nr 1233 2339

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Tranor, signerad OL. Olja på duk, 51x54

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 februari 2019
kl 20:00:31

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren